Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ira Watwat o wyrzuceniu z finału Miss Polonia: Czuję się kozłem ofiarnym

Utworzony przez Obserwator, 30 stycznia 2013 r. o 14:05
Nie ma czego żałowac....i tak jest brzydka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na oficjalnym profilu MISS POLONIA 2012 na Facebooku czytamy : Celowo z naszej strony nie zostały podane szczegóły zdarzenia gdyż szanujemy prywatność Iry Watwat i nie uważamy aby powinna być poddana ocenie publicznej" ... czyli balety musiałby być niekiepskie skoro wywalili ją w try miga. No i niech się dziewucha nie ośmiesza, że "konsultuje" ze swoimi prawnikami czy nie podać organizatora do Sądu za wyrzucenie z konkursu, bo wtedy niejedno może ujrzeć światło dzienne, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wokół "Miss Polonia" co raz bardziej śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, jednak istnieje jeszcze jakaś sprawiedliwość, prawda wyszła na jaw kozioł ofiarny.... dobre sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha niech odda sprawe do sądu, ja chetnie sie dowiem co robila przez te 3h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby lublinianka spod Lwowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ira wat wat cóż za imię cóż za nazwisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panny się bawią nieźle widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po takim konkursie "DARMOWE WYCIECZKI PO EUROPIE" zapewnione.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzyba bylo siedziec na du*** a nie spraszac fagasa do pokoju. Opinie juz sama sobie wyrobilas a tym naglasnianiem tematu szkodzisz sobie jeszcze bardziej. Z Toba czy bez Ciebie-Show must go On!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złamała regulamin? Złamała. Nie wiem po co o niej jeszcze piszecie. Nie promujcie ludzi ktorzy zlapani za reke krzycza a inni tez kradna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz podajesz, ze to Twoj "kolega" przebywal u ciebie w pokoju o 3h za dlugo a innym razem ze Twoj brat, moze sie zdecyduj bo sama sie gubisz w zeznaniach pograzajac sie z dnia na dzien jeszcze bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doświadczenie mile widziane w tym biznesie przykład pani W........j działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kozioł ale osioł. Jeśli jakiś regulamin obowiązuje , to trzba go przestrzegać,. Albo się jest mądra kobietą albo przysłowiową blondynką. Jeśli można przyjmować gości w określonych godzinach, to godzin trzeba przestrzegać. Co innego gdyby by absolutny zakaz odwiedzin. Cóż żadkouroda idzie w parze z rozumem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w koncu kolega czy brat byl u niej???chyba sie pogubiła w tym co mówi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak wogóle to ty dziewucha nie jesteś tako pikno jak cie malujo. Jo znom ładniejse bodaj dla psykłądu mojo staro bym wzioł. Robotne babsko, figura niezło no i uroda nicego sobie. Lec ty dziewucha nie biesz tego bardzo do serca boś dosyć ładno jest, no ale jak zem zaznacył moja staro mi sie lepi podobo! Hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nikogo ganić ani też bronić.Regulamin jest regulaminem i należy go przestrzegać.Złamała regulamin - pretensje tylko do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było wziasc sobie wibrator a nie zapraszac kolegi moglas wziasc tez zegarek:) a tłumaczenie ze inne robiły to czy tamto jest zenujace patrz na siebie a nie na innych inne nie byly tak glupie by zostac nakryte wzielasbys wibrator kolega by ci nie byl potrzebny tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd czytac takie plugastwa, ten uliczny jezyk. widac, ze to tchurzliwy anonimowy rynsztok zamieszcza tu swoje komentarze. cale szczescie, ze zdrowo myslacy ludzie zachowuja dystans do tego blota. szkoda tylko dziewczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złamała regulamin czyli wyrzucili ja prawidlowa a po co klapie dziobem publicznie i wsypuje inne dziewczyny?? zwykly konfident z niej jest i tyle...a takich sie nie szanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...